Konvertor výpisov z platobných brán
Konvertujte výpisy z platobných brán do formátu, ktorý je kompatibilný s účtovným programom. S Konvertorom ušetríte až 90% času pri účtovaní eshopu.
Doklado - Konvertor výpisov z platobných brán
Podporované platobné brány
Už nie je potrebné výpisy z brán manuálne prepisovať. Stačí ich nahrať do Konvertora a ten ich uloží vo formáte, ktrý je kompatibilný s účtovným programom. Konvertor spracuje výpisy z brán: Barion, Comgate, Fulfillment, GlobalPayments, GoPay, GLS, Mollie, Packeta, Paypal, Bank Polski, Stripe, Wise.
Výhody
Zoznam výhod
95% času ušetríte v porovnaní s manuálnym spracovaním
Zoznam výhod
90% nákladov ušetríte v porovnaní s manuálnym spracovaním
Zoznam výhod
99% presnosť vďaka strojovému spracovaniu
Podporované platobné brány
Ako Konvertor Doklado funguje?
01
Stiahnite výpis z platobnej brány
02
Nahrajte výpis do Konvertora
03
Výpis z Konvertora nahrajte do účtovníctva

Často kladené otázky

Najčastejšie otázky ohľadom Doklado Konvertora

Môžem si aplikáciu Doklado iba vyskúšať?

Doklado si môžete vyskúšať so všetkými funkciami na 30 dní alebo kým nevyčerpáte účet v skúšobnej verzii. Po 30 dňoch, alebo po uložení 70 dokladov môžete prejsť do plnej verzie alebo jednoducho aplikáciu už nepoužívať.

Je Doklado účtovný program?

Nie. Aplikácia Doklado spolupracuje s účtovným programom. Slúži na archiváciu a digitalizáciu dokladov do účtovníctva. V Doklado sa doklady vyťažia do dátovej podoby za 3-10 sekúnd a vyťažené a predúčtované sa exportujú do účtovného programu.

Môžem v Doklado uložiť iba bločky a faktúry alebo aj iné doklady?

Okrem bločkov a faktúr môžete do Doklado uložiť aj iné doklady, napríklad zmluvy, exekučné listy a podobne. Doklado tiež obsahuje Konvertor, ktorý konvertuje výpisy z platobných brán do formátu kompatibilného s účtovným programom.

Koľko Doklado stojí a aká je viazanosť?

Doklado funguje na báze mesačného predplatného. V mesačnom balíku je spracovanie 70ks dokladov a 70ks konverzií cez Konvertor v cene. Za spracovaný doklad nad balík je cena 0.20 eur + DPH. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť.

Môj účtovník nechce používať Doklado. Čo mám v takej situácii robiť?

Ak hľadáte účtovníka, ktorý pracuje s Doklado, pozrite si zoznam našich partnerov. Radi vám s niektorým z nich dohodneme stretnutie.