Podporované účtovné programy
Exportujte dáta z bločkov a faktúr priamo do účtovného programu. Doklado je kompatibilné s účtovnými programami Pohoda, Omega, Money S3, ABRA Flexi, MKsoft, MRP, HT Solution, TatraSoft.
Účtovné programy prepojené pomocou API
API prepojenie medzi Doklado a účtovným programom umožňuje rýchly prenos dát, kliknutím na jedno tlačidlo. Pomocou API prepojenia prenesiete až 300 dokladov za 30 sekúnd, vrátane príloh. Prepojenie cez API funguje s Pohoda, ABRA Flexi a MKsoft.
Výhody
Automatické zaúčtovanie dokladov
Prenos dát z bločkov a faktúr
Prenos PDF prílohy dokladu
Prenos URL linku do digitálneho archívu
Synchronizácia účtovných nastavení
Programy prepojené pomocou .xml súborov
Účtovné programy sú kompatibilné s Doklado pomocou .xml súborov. Súbor sa z Doklado stiahne a jednoducho nahrá do účtovného programu. Prepojenie pomocou .xml súborov funguje s Pohoda, Omega, Money S3, MRP, HTsolution a Tatrasoft.
Výhody
Prenos dát z bločkov a faktúr
S aplikáciou Doklado pracujeme už 2 roky a predstavuje pre nás významný krok k úplnej digitalizácii účtovníctva. Naši klienti oceňujú, že majú online prístup k svojim dokladom kedykoľvek. Veľkou výhodou je pre nás možnosť doklady spracovávať priebežne už počas mesiaca.
— Ing. Lucia Pohanková
Senior účtovník, DUOFin

Často kladené otázky

Najčastejšie otázky ohľadom podporovaných účtovných programov

S ktorými účtovnými programami je Doklado prepojené?

Doklado je kompatibilné s účtovnými programami: Pohoda, Omega, ABRA Flexi, Money S3, MKsoft, MRP, HTsolution a Tatrasoft.

Medzi podporovanými programami nie je program, ktorý používam.

Ak ste v zozname podporovaných účtovných programov nenašli program, ktorý používate a máte záujem o jeho pridanie, napíšte nám email na info@doklado.sk.